Bogacs 2021

Bogacs - listopad 2021

  Tak niespodziewanie, po szybkiej decyzji, jedziemy do Bogacza! W niedzielę, tuż po św. Marcinie i gęsinie. Meldujemy się wczesnym popołudniem na campingu, Wiele camperów już wyjechało, znaczna część szykowała się do domu. We wtorek rano na placu pozostały dwie załogi: my i przyczepa ze Śląska. Spokój, cisza, i spokój, i cisza. Aż do nowego weekendu. Pogoda również nam dopisała, słoneczko i w miarę przyzwoita temperatura.

bogacz list

bogacz list1

  Piękna jest jeszcze jesień w Bogaczu!

bogacz list2

   Spędziliśmy fajnie czas, odpoczęliśmy, "naładowaliśmy akumulatory" przed zimą.

 

Bogacs - październik 2021

  W końcu! W końcu, po dwóch latach nieobecności na Węgrzech, znajdujemy się w Bogacsu! I wszystko jest prawie po staremu! Jak dobrze!
  Z basenów Pilango jeden został wyłączony z powodu remontu obrzeża, pozostałe wszystkie czynne. Spotykamy "starych" bogaczowskich znajomych. Jest okazja, aby usłyszeć co się działo przez ostatni czas, wspólnie wypić winko i mile spędzić czas (dziękujemy za miłe chwile!). Piwniczki są czynne, Imre jak zwykle na swoim posterunku w dobrej formie (już po 3 dawce). Niestety, przekazuje nam smutną wiadomość o śmierci naszego wspólnego znajomego Węgra Mihalya. Za to spotykamy znajomych Czechów, z którymi poznaliśmy się 2 lata temu.
  Czas szybko nam zleciał, byliśmy tylko 5 dni. Podróż w obie strony była dobra bo jechaliśmy po ok. 6 godzin (oczywiście w jedną stronę!). Może uda się tutaj przyjechać jeszcze w tym roku? Oby!
  Na Węgrzech ani śladu pandemii, żadnych masek, płynów do dezynfekcji rąk, żadnych obostrzeń! 

bogacz21 1

 

bogacz21 2

  Wśród nowości w Bogaczu to nowa ścieżka widokowa rowerowa do Cserepfalu i dalej....

bogacz21 3

 

 

Odwiedza Nas

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

270246
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
253
114
499
253
270246
Server Time: 2021-12-01